

92 400 ₴
Максимальна дальність виявлення за розумну ціну — тепловізор INFIRAY (IRAY) XEYE E3pro. Цей прилад обладнаний матрицею технології VOX, чиї показники контрасту та насиченості зображення можна порівняти з американськими матрицями Flir.
Тепловізор IRAY XEYE E3 обладнаний найбільшою лінзою в серії — 35 мм. Отже, дальність виявлення цього тепловізора перевалює за два кілометри. За допомогою цифрового збільшення у два і чотири кратність виявлення неабияк зростає незалежно від умов спостережень.
Цей тепловізор має вбудований акумулятор із можливістю роботи від зовнішнього power bank.
Особливості тепловізора INFIRAY XEYE E3 pro:
Вбудований модуль Wi-Fi дає змогу передавати в прямому ефірі зображення з тепловізора на екран Вашого смартфона за допомогою спеціальної програми.
Високий ступінь деталізації та промальовування теплових зображень за технологією мінімального кроку пікселя, який тут становить 17 мікронів.
Частота роботи цього тепловізора дає змогу з легкістю вести спостереження навіть із рухомого автомобіля, адже частота оновлення зображення тут становить 50 Герців, що є ідеальним показником для приладів такого призначення.
Корпус тепловізора INFIRAY виготовлений із композитного матеріалу із застосуванням спеціального покриття та системи захисту від ударів і вологи. Тепловізор зручно лежить у руці та легко завадить в кишеню похідного рюкзака.
Цей прилад також має спеціальний режим «інтелектуальної сцени», під час якого процесор обробляє теплові зображення спеціальним способом, виводячи на екран максимально контрастні та насичені сцени.
Такий тепловізор має вбудований лазер для чіткого наведення на потрібний об'єкт у повній темряві. Дрібниця, а приємно!
Тепловізор XINFRARED має вбудовані 8 Гб фізичної пам'яті для запису фото та відео та подальшого передавання на комп'ютер за допомогою USB-виходу.
Вбудований відеорекордер у цьому тепловізорі допоможе Вам зберегти найцінніші моменти полювання у форматі динамічного відео або статичних фото. Які пізніше можна буде перенести на комп'ютер або інший пристрій із входом USB.
Відразу чотири варіанти відтворення гарячого в цьому тепловізорі — білим, чорним, червоним і райдужним. Кожен із режимів може бути підібраний спеціально для певних умов спостережень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | InfiRay |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP-66 |
| WiFi | Вбудований WiFI |
| microUSB | Зовнішній блок живлення |
| Автономна робота | до 8 годин |
| Вага | 350 грамів |
| Відеовихід | Вбудована вигляді і фото озапись, відеовихід |
| Габаритні розміри | 170x65x65 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Дальність виявлення людини | 600 м |
| Дальність розпізнавання людини | 1000 м |
| Дисплей | OLED 720x540 |
| Дистанція | до 2000 м |
| Діоптрійне налаштування | Так |
| Збільшення | Оптичне - 1Х, цифрове - 2,4 х |
| Зовнішній блок живлення | DC5V/2A (Mini USB) |
| Кріплення | штативне гніздо 1/4 дюйма |
| Об'єднання єктив | 35 мм /F1.0 |
| Область фокусування | Фіксована |
| Поле бачення | 10x8 град |
| Підтримка microSD карти | Вбудована карта пам'яті 8 Gb для запису відео |
| Розширення матриці | 384x288 пікселів |
| Тип батареї | Акумулятор внутрішній (Li-Ion) |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | VOx, 17 мкм |