


176 400 ₴
Для прихильників полювання та спостереження виробник iRay випустив нову лінійку 2019 року неймовірно гідну техніку за розумною ціною з допрацьованою матрицею з новітнім алгоритмом керування — тепловізійний монокуляр INFIRAY (IRAY) XEYE E6 PRO. Представлена модель, попри невеликий термін випуску, вже встигла полюбитися шанувальникам полювання завдяки низці незаперечних переваг. Прилад здатний бачити в умовах зливи, дощу, непрохідного туману в кілька разів краще, на відміну від моделей попередніх серій. Яскраві картинки, контрастність настроюються системою автоматично зі збільшенням деталізації зображень за складних умов. Помиляєтеся ще у виборі цієї техніки? Пропонуємо докладніше ознайомитися з основними та додатковими параметрами пристрою, що вплине на прийняття правильного рішення.
Привабливі особливості та важливі характеристики
Багато експертів називають початком інженерної думки вбудовану в прилад нового покоління професійну тепловізійну матрицю — власна розробка виробника. Її величезний розмір, роздільна здатність (640х512 пікс.), щільність 17 мікронів — все це забезпечує ефектні, чіткі деталі теплових зображень, що дає змогу легко шукати цілі за повної темряви. Але переваг у представленої моделі велика кількість, як-от такі параметри:
До не менш цікавих деталей і елементів, які варто зазначити в представленій моделі, належить мікродисплей HD, висока частота зображень.
Додаткові деталі, що впливають на правильність вибору
Найкраща матриця з ідеальним об'єктивом забезпечує високу популярність приладу на ринку, так само як вбудований відеореєстратор, WiFi з'єднання в поєднанні з вбудованою до 8 Гб пам'яті для зберігання відео та фото зображень. І всі важливі параметри інноваційної техніки приносять користувачам із різним бюджетом неймовірну насолоду за прийнятну вартість обладнання.
І навіть мисливці-початківці з такою технікою в руках відчують смак захопливого заняття. Зазначимо, що, крім корисного функціоналу цієї техніки, вона легко керується й дає змогу досить швидко змінювати параметри навіть за мінімального освітлення. Тепловий датчик високої чутливості дає змогу виявляти об'єкти на великих відстанях максимально швидко. Ще привабливим моментом буде висока стійкість до падінь, ударів, механічних впливів і можливістю працювати в будь-яких суворих умовах. Тому купівля монокуляра INFIRAY (IRAY) XEYE E6 PRO стане чудовим приводом для свята та стимулом для активного проведення часу у відпустці, на вихідних у лоні природи.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| IP рейтинг | IP-66 |
| WiFi | Вбудований WiFI |
| microUSB | Зовнішній блок живлення |
| Автономна робота | до 4 годин |
| Вага | 520 грамів |
| Відеовихід | Вбудована вигляді і фотозапись, відеовихід |
| Габаритні розміри | 202x65x64 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Далекомір | Стадиометрический |
| Дальність виявлення людини | 600 м |
| Дисплей | OLED 1280x960 |
| Дистанція | понад 2000 м |
| Діаметр вихідного отвору | 5 мм |
| Діоптрійне налаштування | Так |
| Збільшення | Оптичне - 2.1, цифрове - 2,4 х |
| Зовнішній блок живлення | DC5V/2A (Mini USB) |
| Кріплення | штативне гніздо 1/4 дюйма |
| Мінімальна дистанція фокусування | 3 м |
| Об'єднання єктив | 50 мм /F1.0 |
| Область фокусування | Регульована |
| Поле бачення | 12x9 град |
| Підтримка microSD карти | Вбудована карта пам'яті 8 Gb для запису відео |
| Розширення матриці | 640х480 |
| Тип батареї | Акумулятор внутрішній (Li-Ion) |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | VOx, 17 мкм |