





94 500 ₴
Тепловізор Pulsar Helion XQ38F (50 Гц) Литва
Виробник: PULSAR
Додаткові характеристики. Палітри зображення: Чорна/Біла/Кольорова; Збільшення: 3.1... 12.4 крат (Цифровий ZOOM 2х-4х); Автономна робота: 8 годин; Роздільна здатність матриці: 384x288 пікселів; Відеовихід: Вбудований запис у форматі 640x480 AVI; Вага: 550 грамів; Зовнішній блок живлення: 5V - USB; Поле зрения: 9.8x7.4 град; Габаритні розміри: 226x55x58 мм; Дисплей: AMOLED 640x480; Дальність виявлення людини: 1350 м; Тип батареї: B-Pack (Li-ion); Діоптрійне настроювання: +5/-5; Дистанція: понад 1000 м; Діаметр вихідної зіниці: 5 мм; Гарантія: 3 роки; Частота: 50 Гц; Дистанційне керування: Немає (купується окремо); microUSB: Так; Мінімальна дистанція фокусування: 3 м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Палітри зображення | Чорна/Біла/Кольорова |
| Збільшення | 3.1 ... 12.4 крат (Цифровий ZOOM 2х-4х) |
| Автономна робота | 8 годин |
| Роздільна здатність матриці | 384x288 пікселів |
| Відеовихід | Вбудована запис у форматі AVI 640x480 |
| Вага | 550 грам |
| Зовнішній блок живлення | 5V - USB |
| Поле зору | 9.8x7.4 град |
| Габаритні розміри | 226x55x58 мм |
| Дисплей | AMOLED 640x480 |
| Дальність виявлення людини | 1350 м |
| Тип батареї | B-Pack (Li-ion) |
| Діоптрійна налаштування | +5/-5 |
| Дистанція | понад 1000 м |
| Діаметр вихідної зіниці | 5 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Частота | 50 Гц |
| Дистанційне управління | Немає (купується окремо) |
| microUSB | Так |
| Мінімальна дистанція фокусування | 3 м |