





153 300 ₴
Тепловізор Pulsar Helion XP50 (50 Гц)
Виробник: PULSAR
Додаткові характеристики. Палітри зображення: Чорна/Біла/Кольорова; Збільшення: 2.5... 20 крат (Цифровий ZOOM 2х-4х-8x); Автономна робота: 8 годин; Роздільна здатність матриці: 640x480 пікселів; Відеовихід: Вбудований запис у форматі 640x480 AVI; Вага: 600 грамів; Зовнішній блок живлення: 5V - USB; Поле зрения: 12.4x9.3 град; Габаритні розміри: 235x55x58 мм; Дисплей: AMOLED 640x480; Дальність виявлення людини: 1800 м; Тип батареї: B-Pack (Li-ion); Діоптрійне настроювання: +5/-5; Дистанція: понад 1000 м; Діаметр вихідної зіниці: 5 мм; Гарантія: 3 роки; Частота: 50 Гц; Дистанційне керування: Немає (купується окремо); microUSB: Так; Мінімальна дистанція фокусування: 3 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Палітри зображення | Чорна/Біла/Кольорова |
| Збільшення | 2.5 ... 20 крат (Цифровий ZOOM 2х-4х-8x) |
| Автономна робота | 8 годин |
| Роздільна здатність матриці | 640x480 пікселів |
| Відеовихід | Вбудована запис у форматі AVI 640x480 |
| Вага | 600 грам |
| Зовнішній блок живлення | 5V - USB |
| Поле зору | 12.4x9.3 град |
| Габаритні розміри | 235x55x58 мм |
| Дисплей | AMOLED 640x480 |
| Дальність виявлення людини | 1800 м |
| Тип батареї | B-Pack (Li-ion) |
| Діоптрійна налаштування | +5/-5 |
| Дистанція | понад 1000 м |
| Діаметр вихідної зіниці | 5 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Частота | 50 Гц |
| Дистанційне управління | Немає (купується окремо) |
| microUSB | Так |
| Мінімальна дистанція фокусування | 3 м |