
203 700 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | InfiRay |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP67 |
| Автономна робота | 7 год |
| Вага | 800 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 48 мм |
| Габаритні розміри | 242х100х60 мм |
| Дальність виявлення | понад 1500 м |
| Дальність виявлення людини | 1950 м |
| Дальність дії далекоміра | 700 м |
| Дисплей | 1024х768 OLED |
| Діоптрійне налаштування | - 6...+ 4 |
| Збільшення | 3.4-13.6 X |
| Кріплення | Пікатінні/Вів'єра |
| Об'єднання єктив | 50 мм |
| Поле бачення | 7.5х5.5° |
| Розширення матриці | 384х288 |
| Тип батареї | 4хCR123 |
| Тип візира | Різний тип і колір |
| Точність вимірювання | +- 1 м |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | Крок пікселя 17 мікрон |