




155 400 ₴
Pulsar Core FXQ50 являє собою чудовий вибір для швидкого перетворення вашого денного оптичного прицілу на повноцінний тепловізійний приціл. Завдяки високоякісній матриці, на основі якої створена насадка Pulsar CORE FXQ50, вдалося домогтися високої деталізації об'єктів, що спостерігаються тепловими об'єктами. В основі тепловізійної насадки Pulsar Core FXQ50 лежить високоякісна матриця Ulis з кроком пікселя 17 нм, що неабияк підвищує загальну якість і деталізацію теплових зображень. Крім того, ця насадка працює на частоті 50 Гц, що дає змогу вести спостереження навіть за найактивнішими об'єктами.
Модель обладнана спеціальним адаптером, що дає змогу в один момент встановлювати її на приціл, не порушуючи заданих раніше його параметрів. Наявність кольорового екрана, який зображає зображення в палітрі зеленого кольору, що дає змогу довго спостерігати і водночас не втомлюватимуться очі.
Кріпиться ця тепловізійна насадка до прицілу Pulsar Core FXQ50 за допомогою спеціального адаптера від Pulsar, який розрахований на різні вхідні діаметри об'єктивів денних прицілів. За допомогою цього адаптера ви здатні в пару миттєвостей встановити тепловізійну насадку Pulsar Core без втрати параметрів коригування вашого прицілу.
Важливою особливістю тепловізійної насадки Pulsar Core FXQ50 є зелена палітра відтворення на кольоровому Amoled-дисплеї. Така колірна гама запобігає втомі очей спостерігача та дає змогу чіткіше бачити теплові сигнатури в менш контрастних сценах.
Pulsar Core FXQ50 у комплекті має бездротовий пульт дистанційного керування, який дублює весь основний інтерфейс керування тепловізійної насадки. Ця тепловізиційна насадка Pulsar Core FXQ50 належить до класу захисту IPX7, що забезпечує приладу додатковий захист від впливу води та пилу, а також дає змогу використовувати Pulsar Core в широкому спектрі температур довкілля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IPX7/IPX5 (як монокуляра) |
| Автономна робота | 4 години |
| Вага | 400 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 16 мм |
| Габаритні розміри | 190x65x60 мм |
| Дальність виявлення людини | 1800 м |
| Дисплей | AMOLED 640x480 |
| Дистанційне управління | Пульт дистанційного керування |
| Діаметр вихідного отвору | 5 мм |
| Діоптрійне налаштування | ± 5 |
| Збільшення | 4,1 Х, цифрове - 2Х |
| Мінімальна дистанція фокусування | 5 м |
| Палітри кольорів | Зелена |
| Поле бачення | 14 м на 100 м |
| Розширення матриці | 384x288 |
| Тип батареї | 2xCR123A |
| Ударна стійкість | 6 кДж |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | Не охолоджувана матриця Ulis |