

184 800 ₴
Новинка 2026!!
Компактні та міцні оптичні приціли Trail 3 LRF XR50 призначені для професійних мисливців, лісових господарств та спеціалістів з боротьби зі шкідниками. Моноблочна конструкція та багатоточкова призма Pulsar забезпечують надійне кріплення на рейках. Високоякісний тепловізор у поєднанні з точним лазерним далекоміром та балістичним калькулятором забезпечує чудове зображення, забезпечуючи точність стрільби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi | Так |
| microUSB | Так |
| Ємність батареї | LPS 7i, 6400 мА·год |
| Автономна робота | 11 рік |
| Вага | 700 грам |
| Віддалення віхідної зіниці | 50 мм |
| Габаритні розміри | 271x86x71 мм |
| Далекомір | Лазерний |
| Дальність виявлення людини | 2300 м |
| Дальність дії далекоміра | 1200 м |
| Дисплей | AMOLED HD 1920x1080 |
| Діоптрійне налаштування | +4/-4 |
| Збільшення | 3.0x - 24x |
| Об'єднання єктив | 50 мм, F/1.0 |
| Палітри кольорів | Чорний/Білий/Кольоровий |
| Поле бачення | 8.8x6.6/15.4x11.5 нам 100м |
| Розширення матриці | 640x480, 12 мкм |
| Серія | XR50 |
| Степінь захисту | ІРХ7 |
| Температурний режим | -25 – +50 |
| Тип візира | Змінна цифрова сітка (10 варіантів) |
| Точність вимірювання | ± 1 м |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Ціна кліка | 22 мм на 100 м |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | NETD 30mk |