


176 400 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | InfiRay |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP67 |
| microUSB | Type-C |
| Автономна робота | 6.5 годин |
| Вага | 325 грам |
| Віддалення віхідної зіниці | 45 мм |
| Габаритні розміри | 115x65x48 мм |
| Дальність виявлення | 1180 м |
| Дисплей | OLED 1440х1080 |
| Об'єднання єктив | 25 мм F1.0 |
| Область фокусування | від 5 м |
| Поле бачення | 17.2°x13.7° / 30.2°x 24.0° на 100м |
| Розширення матриці | 640x512 - 12 мікрон |
| Температурний режим | -40°C to + 60°C |
| Тип батареї | 18650 |
| Тип візира | 4/4 типи і кольори |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Частота | 60Гц |
| Ядро | VOX, NETD 15mk, 50 Гц |