

325 500 ₴
Тепловізійний приціл Nocpix (IRay) RICO 2 S75R – сама далекобійна модель преміального сегмента з дальністю виявлення до 3896 метрів.
Тепловізійне бачення забезпечено революційним ІЧ-сенсором з роздільною здатністю 1280 x 1024рх, виконаним за технологією 12 мкм. Поріг теплової чутливості NETD дорівнює <15 mK. Частота оновлення кадрів 60 ГЦ.
Потужна германієва оптика на ширококутному об'єктиві F75/f1.0 має базовий показник кратності 3х. За допомогою цифрового збільшення ви зможете отримати максимальну кратність 30х. Кут просторового поля зору FOV (Field of view) має значення 11,7°- 9,4°, у лінійному вимірі це відповідає області простору розміром 205 - 164 метрів на видаленні 1000 м.
AMOLED дисплей з роздільною здатністю 2560x2560 передає високодеталізоване зображення як самого об'єкта, так і навколишнього оточення. Вихідну зіницю винесено на відстань 50 мм. Доступна коригування діоптрій ±5 дптр.
Приціл оснащений лазерним далекоміром з дистанцією вимірювань до 1200 м. Клас лазерної безпеки 1, прилад працює на довжині хвилі 905 нм.
Для адаптації системи відображення під складні умови видимості передбачений традиційний набір колірних палітр, що дозволяє оперативно виявляти і безпомилково ідентифікувати знайдені об'єкти.
Користувачам Nocpix (IRay) RICO 2 S75R доступна відеозйомка зі звуком. Медіаматеріали зберігаються на вбудованій карті пам'яті 32 Гб.
Приціл виконаний в міцному корпусі, здатного тримати віддачу зброї з дуловою енергією пострілу 6 000 Джоулів. Клас захисту від вологи IP67.
В якості елемента живлення використовується змінна батарея IBP-5. Час роботи 4,5 години.
%20rico%202-1.jpg)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rico |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP67 |
| microUSB | Type-C |
| Автономна робота | 5 годин |
| Балістичний калькулятор | Так |
| Вага | 1300 грам |
| Віддалення віхідної зіниці | 70 мм |
| Габаритні розміри | 342x116x93 мм |
| Далекомір | Лазерний |
| Дальність виявлення | 3896 м |
| Дальність дії далекоміра | 1200 м |
| Дисплей | OLED 2560х2560 |
| Діапазон регулювання діоптрій | -5 +5 |
| Збільшення | 3x-30x |
| Об'єднання єктив | 75/F1.0 мм |
| Область фокусування | від 5 м |
| Поле бачення | 25.8°x16.4° / 14.7°x9.4° |
| Робоча температура | -20 +50 |
| Розширення матриці | 1280x1024 - 12 мікрон |
| Тип батареї | 3.7 V, 3820 mAh |
| Тип візира | 4/4 типи і кольори |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Частота кадрів | 60 Гц |
| Ядро | VOX, NETD 15mk |