



243 600 ₴
Тепловізійний приціл INFIRAY (iRay) Hybrid HYH75W – сама далекобійна модель у всій лінійці продуктів бренду InfiRay Technologies Co., Ltd. Заявлена дальність виявлення в 3896 метрів дозволяє закрити весь спектр завдань не тільки для цивільного застосування, але і для військового. Потужний 75-ти міліметровий об'єктив з діапазоном збільшення від 4 до 32 крат дозволить з ювелірною точністю вражати цілі на відстані до одного кілометра і більше. За якісну термографічну картинку відповідає передовій інфрачервоний сенсор 640×480px. @ 12μm, NETD<25 mK. У розпорядженні стрільців є великий набір прицільних сіток, що включає тактичні варіанти. Приціл підтримує можливість встановлення навісного лазерного далекоміра. Вбудований балістичний калькулятор позбавить від необхідності використання допоміжного обладнання. Головною особливістю iRay Hybrid HYH75W є можливість використання його в якості передоб'ективной насадки на денну оптику зі збільшенням до 10х. Широкоформатний AMOLED дисплей з роздільною здатністю 2560×1920 пікселів забезпечить прекрасну видимість цілі як при використанні в якості прицілу, так і насадки. Додатково приціл оснащений двухосевым гіроскопом і цифровим компасом, також є функція автоматичного старту запису відео від віддачі. Всі моменти вдалих пострілів можна документувати на відео, причому рокі пишуться зі звуком. INFIRAY (iRay) Hybrid HYH75W відгуки від професійних стрільців і мисливців має виключно позитивні. Цей тепловізійний приціл – одне з кращих рішень для стрільби на будь-якій дистанції в складних умовах видимості як вдень, так і вночі.
%20hybrid%20hyh75w-2.jpg)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | InfiRay |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IPX7 |
| microUSB | Type-C |
| Автономна робота | 6 годин |
| Балістичний калькулятор | Так |
| Вага | 1005 грам |
| Віддалення віхідної зіниці | 60 мм |
| Габаритні розміри | 310x105x91 мм |
| Далекомір | Опція |
| Дальність виявлення | 3896 м |
| Дисплей | OLED 2560х1920 |
| Збільшення | 4x-32x |
| Об'єднання єктив | 75 мм F1.0 |
| Область фокусування | від 5 м |
| Поле бачення | 5,9°- 4,4° або 10,3° - 7,7 °м/100м |
| Робоча температура | -20 +50 |
| Розширення матриці | 640x512 - 12 мікрон |
| Тип батареї | 3.7 V, 3820 mAh |
| Тип візира | 4/4 типи і кольори |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Частота кадрів | 50 Гц |
| Ядро | VOX, NETD 20mk |