


165 900 ₴
INFIRAY (IRay) Rico 2 RH50R – високотехнологічний тепловізійний приціл другого покоління від одного з лідерів індустрії iRay Technology. Новинка отримала цілий ряд технічних і програмних удосконалень. За тепловізійне бачення тепер відповідає ультрасучасний ІЧ-сенсор VOx 640x512 px, з високим порогом чутливості NETD <20 mK і частотою 60 Гц. Новий цифровий обробник зображення «MATRIX III»доводить термографическую картинку до ідеального рівня. З'явилася опція автоматичного запису пострілів, причому відео пишеться зі звуком. На борту повний набір мультимедійних опцій, Wi-Fi модуль і багато іншого. Заявлена дальність виявлення становить 2597 м. Технічних можливостей прицілу цілком достатньо для снайпінгу на відстанях до і понад один кілометр. Підвищити точність стрільби допоможуть лазерний далекомір і вбудований балістичний калькулятор. Якісну картинку можна бачити на величезному AMOLED дисплеї з роздільною здатністю 2560x2560 пікселів. Значних змін торкнулися: вузол фокусування та механізм зміни кратності, що дозволяє підбирати збільшення одним пальцем. Потужний, довгофокусний об'єктив F50/1.0 надасть значний діапазон оптичного збільшення. Тепловізійний приціл INFIRAY (IRay) Rico 2 RH50R відгуки від професійних стрільців і мисливців отримує виключно позитивні. Оптика повністю водонепроникна і готова до роботи в реальних бойових умовах. Тому дану модель можна використовувати в якості військового тепловізійного прицілу.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | InfiRay |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP67 |
| microUSB | Type-C |
| Автономна робота | 6 годин |
| Балістичний калькулятор | Так |
| Вага | 926 грам |
| Віддалення віхідної зіниці | 60 мм |
| Габаритні розміри | 296x78x76 мм |
| Далекомір | Лазерний |
| Дальність виявлення | 2600 м |
| Дальність дії далекоміра | 1200 м |
| Дисплей | OLED 2560х2560 |
| Збільшення | 3x-12x |
| Об'єднання єктив | 50 мм |
| Область фокусування | від 5 м |
| Поле бачення | 15.4°x12.2° / 8.8°x7.0° |
| Робоча температура | -20 +50 |
| Розширення матриці | 640x512 - 12 мікрон |
| Тип батареї | 3.7 V, 3820 mAh |
| Тип візира | 4/4 типи і кольори |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Частота кадрів | 60 Гц |
| Ядро | VOX, NETD 20mk |