


79 800 ₴
GUIDE trackIR Pro 50mm – флагман професійної лінійки тепловізійних монокулярів від одного зі світових лідерів індустрії Wuhan Guide Sensmart Tech Co., LTD. Заявлена дальність виявлення ростових фігур у 2000 метрів закриває повний спектр завдань при виявленні тварин на будь-якому типі нічних полювань, включаючи гірські. Індекс «Pro» у назві говорить про те, що дана модель побудована на потужному ІЧ сенсорі VOx 640×480 px. 12 мкм, що забезпечує неперевершену якість термографічного зображення. В додаток є потужний об'єктив F50/1.0 з базовою кратністю 2,9 х і цифровим зумом в межах х1-х8. Великий набір опцій користувача дозволяє вибрати оптимальні параметри роботи пристрою при спостереженнях в умовах з утрудненою видимістю. Все, що відбувається, ви будете спостерігати на LCOS дисплеї, що створює ефект великого екрану. Свої пригоди можна записати на відео і переглядати по Wi-Fi на смартфоні під час полювання. Тепловізор GUIDE trackIR Pro 50mm відгуки власників отримав тільки позитивні. Це потужний професійний інструмент, який гарантовано підвищить якість полювання, а відповідно, і її результативність. Монокуляр чудово захищений від будь-яких примх погоди і готовий до експлуатації в самих екстремальних умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Guide |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP66 |
| WiFi | Так |
| Автономна робота | 6 годин |
| Вага | 535 грамів |
| Габаритні розміри | 214 мм × 65 мм × 71 мм |
| Далекомір | Стадіометричний |
| Дальність виявлення людини | 2000 м |
| Дисплей | LCOS 1280x960 |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Діоптрійне налаштування | -4 +2 |
| Збільшення | 2.9x- 11.6x |
| Об'єднання єктив | F50/1.0 |
| Область фокусування | від 3 м |
| Палітри кольорів | Чорно-біла, біло-чорна, гаряча червона |
| Поле бачення | 15.2° x 11.5° на 100 м |
| Підтримка microSD карти | Вбудований відеорекордер, 16 Гб |
| Розширення матриці | 640 x 480 мм |
| Тип батареї | Умонтована |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | VOx 12 мкм |