



151 200 ₴
Всі приціли iRay Rico оснащені вбудованим відеорекордером і мають велику внутрішню пам'ять у 32 Гб, але новинка RH50 Pro обладнана ще й мікрофоном, тобто відеозаписи будуть з якісним звуком і зможуть передавати повний спектр відчуттів або нести в собі більше корисної інформації. Модуль Wi-Fi та мобільний додаток максимально допоможуть у цьому процесі.
У попередніх моделях Rico RH50 та Rico RH50R клас захисту прицілу від води, пилу та твердих мікрочастинок був IP66, дана версія вже має ступінь IP67, а відповідно може використовуватися в суворіших умовах і навіть витримувати півгодинне занурення на невелику глибину. Корпус з магнієвого сплаву, стійкого до температурних впливів і динамічних навантажень, велике видалення вихідної зіниці, і система кріплення, що амортизує, забезпечують можливість використання прицілу з будь-яким видом зброї з мисливської лінійки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | InfiRay |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP67 |
| microUSB | Type-C |
| Автономна робота | 6 годин |
| Вага | 840 грам |
| Віддалення віхідної зіниці | 55 мм |
| Габаритні розміри | 250x61x58 мм |
| Далекомір | Опція |
| Дальність виявлення | 2600 м |
| Дальність виявлення людини | 2600 м |
| Дисплей | OLED 1024х768 |
| Збільшення | 1.5x-6x/3x-12x |
| Об'єднання єктив | 25/50 мм |
| Область фокусування | від 5 м |
| Поле бачення | 17.6°x13.2° / 8.8°x6.6° |
| Розширення матриці | 640x512 - 12 мікрон |
| Тип батареї | 3.7 V, 3820 mAh |
| Тип візира | 4/4 типи і кольори |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Ядро | VOX, NETD 40mk, 50 Гц |