



81 900 ₴
Новинка 2023!!
Pulsar Axion 2 XQ35 Pro - компактний монокуляр від Yukon Advanced Optics Worldwide випуску 2023 року. Індекс Pro у назві свідчить про суттєві зміни, порівняно з модельним рядом минулого року. Нове покоління сенсорів із більшою чутливістю значно додало як зображення, підтримка високошвидкісного Wi-Fi з'єднання забезпечила пряму передачу відео. Дальність виявлення в 1300 метрів дозволяє ефективно застосовувати тепловізор у різних сценаріях: на полюванні, у військовій справі, в рятувальних і пошукових місіях. Оптика на 35 об'єктиві зі збільшенням від 2 до 8 крат добре підходить для пошуків і оглядових спостережень на коротких і середніх дистанціях. Pulsar Axion 2 XQ35 Pro відгуки експертів та тестувальників отримав лише позитивні. Простий та надійний тепловізійний монокуляр – гарний інструмент для мисливців. Прилад не боїться падіння та ударів, пристосований до роботи в широкому діапазоні температур.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IPX7 |
| WiFi | Так |
| Автономна робота | 9 годин |
| Вага | 300 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 15 мм |
| Відеовихід | Вбудований відеорекордер, 16Гб |
| Габаритні розміри | 152x74x75 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Дальність виявлення людини | 1300 м |
| Дисплей | AMOLED 640x400 |
| Діаметр вихідного отвору | 5 мм |
| Діоптрійне налаштування | +5/-4 |
| Збільшення | 2.0 ... 8 крат (Цифровий ZOOM 2х-4х) |
| Зовнішній блок живлення | 5V - USB Type-C |
| Об'єднання єктив | 35 мм F1.0 |
| Палітри кольорів | 8 палітр |
| Поле бачення | 10.7x8.0 |
| Розширення матриці | 384x288 пікселів |
| Тип батареї | APS5 4900мАч |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | 17 мікрон (NETD |