


151 200 ₴
Монокуляр нічного бачення AGM PVS-14 - міцний, легкий, багатоцільовий прилад нічного бачення, що неодноразово зарекомендував себе у бойових умовах. Конструкція PVS-14 була спочатку замовлена збройними силами США для забезпечення роботи у нічний час. Цей монокуляр використовується у всьому світі у найскладніших умовах. PVS-14 можна використовувати як портативний пристрій або встановити на головний ремінь, що додається. З відповідними аксесуарами його можна встановити на бойові каски, забезпечуючи можливості нічного бачення для денних оптичних прицілів. Монокуляр PVS-14 відповідає військовим стандартам 810G та демонструє найвищу якість форми та функціональності. Монокуляр ПВС-14 є повноцінним приладом. Вага менше 12,4 унції/0,32 кг. Пристрій включає в себе ручне регулювання посилення, функцію автоматичного відключення яскравого світла та вбудоване інфрачервоне (ІЧ) підсвічування. Функція вимкнення яскравого світла забезпечує захист високоякісної фотокатодної трубки. PVS-14 від AGM включає безліч додаткових аксесуарів для підтримки практично будь-яких операцій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP67 |
| Вага | 320 грам |
| Габаритні розміри | 114х63х69 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Діоптрійне налаштування | -6/+4 |
| Збільшення | 1.0х оптичне |
| Об'єднання єктив | 26 мм / F1.2 |
| Область фокусування | від 4 м |
| Поле бачення | 40 град |
| Температурний режим | -51°C…+49°С |
| Тип батареї | АА |
| Час безперервної роботи | до 50 годин при 20°C |