


92 400 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP67 |
| WiFi | Так |
| Вага | 526 грам |
| Відеовихід | Вмонтований відеорекордер, 16Гб |
| Габаритні розміри | 187х63х80мм |
| Гарантія | 2 рокі |
| Далекомір | Стадіометричний |
| Дальність виявлення людини | 1500 м |
| Дисплей | ОLЕD 1024×768 |
| Діоптрійне налаштування | -5/+3 |
| Збільшення | 2,0х оптика, 2х, 4х, 8х цифрова |
| Об'єднання єктив | 35 мм / F1.0 |
| Область фокусування | від 5 м |
| Палітри кольорів | Чорний гарячий, гарячий білий, червоний гарячий |
| Поле бачення | 7.03° × 5.28° |
| Розширення матриці | 384×288 |
| Температурний режим | -20°C…+55° |
| Тип батареї | акумулятори RCR123A 2шт |
| Час безперервної роботи | 4.5 годин |
| Частота | 25 Гц |
| Ядро | VOx, 12мĸм, |