


117 600 ₴
Компанія Nightforce випустила нову лінійку оптичних прицілів під назвою NX8. Новинка заснована на платформі NXS, яка добре себе зарекомендувала.
Сучасні оптичні приціли Nightforce серії NX8 відмінно підійдуть як для полювання, так і для високоточної стрільби на середні і великі дистанції. Основною родзинкою прицілів цієї серії є восьмикратна трансфокація, що гарантує виняткову чіткість, роздільну здатність і яскравість при широкому діапазоні кратності. А також, що важливо, порівняно невеликі габарити і вага.
Приціл Nightforce NX8 4-32x50 найбільший з трьох прицілів, представлених в цій лінійці. На кратності 4х буде цілком комфортно працювати з розташованими близько цілями чи цілями, що швидко рухаються. Кратність 32x дозволить зосередитися на найменших мішенях, які перебувають на екстремальних відстанях.
В даних прицілах використовується покращена цифрова технологія підсвічування прицільної марки DigIllum, що дозволяє змінювати колір і інтенсивність підсвічування. Великий об'єктив діаметром 50 мм дозволяє добре бачити мішені навіть у сутінках. Прицільна сітка MOAR-CF2D розташована в другій фокальній площині.
Важіль Power Throw Lever (PTL) дозволяє швидко змінювати кратність, що особливо зручно при роботі в рукавичках. Приціл забезпечений запатентованою системою швидкого обнулення ZeroStop.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nightforce |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 811 грам |
| Діаметр вихідного отвору | 12,4 - 4,2 мм |
| Збільшення | 4,0-32Х |
| Тип батареї | CR2032 |
| Користувацькi характеристики | |
| Віддалення віхідної зіниці | 90 мм |
| Габаритні розміри | Кільця 30 мм. Довжина - 340 мм |
| Діоптрійне налаштування | -4 / + 3 |
| Об'єднання єктив | 50 мм |
| Поле бачення | 8,6 – 1,5 м на 100 м |
| Тип візира | MOAR-CF2D |
| Ударна стійкість | 7000 Дж |
| Ціна кліка | 0,75 см (1/4 MOA) |