







243 600 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi | Так, 2.4 GHz 802.11 b/g/n, дальність прийому до 15 м |
| microUSB | Так |
| Ємність батареї | 3200 маг, 2000 мАч |
| Автономна робота | від 5 годин |
| Вага | 900 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 50 мм |
| Габаритні розміри | 416x78x83 мм |
| Дальність виявлення | понад 1800 м |
| Дальність виявлення людини | 1800 м |
| Дисплей | AMOLED HD 1024x768 |
| Діоптрійне налаштування | +4/-4 |
| Збільшення | 2,0 ... 16 крат, цифрове збільшення 8х |
| Зовнішній блок живлення | Літій-іонний акумулятор APS2 |
| Корпус | Ступінь захисту ІРХ7, Діапазон робочих температур -25 - +50 °С |
| Кріплення | Стандартні 30 мм кільця |
| Об'єднання єктив | 50 мм, F/1,0 |
| Палітри кольорів | Чорний/Білий/Кольоровий |
| Поле бачення | 12,4х9,3 / 21,8х16,3 |
| Розширення матриці | 640x480, 17 мкм |
| Серія | XP50 |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор APS3 |
| Тип візира | Змінна цифрова сітка (кількість попередньо завантажених сіток понад 10) |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Формат відео | відео - .mp4; фото - .jpg 1024x768 |
| Ціна кліка | 21 мм на 100 м |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | Неохолоджуваних (ULIS Франція) |