

56 700 ₴
Ключові особливості PULSAR DIGISIGHT ULTRA LRF:
- Вбудований лазерний далекомір
- Новий HD сенсор із підвищеною нічною чутливістю
- Максимальна нічна видимість із новою електронною начинкою
- Новий корпус із магнієвого сплаву з посиленою стійкістю
- Режим «картинка в картинке»
- Цифрове збільшення 4.5-18Х
- Понад 6 годин автономної роботи на вбудованому акумуляторі
- Водонепроникність за рейтингом IPX7
- Вбудований фото- та відеозапис
- Під'єднання до смартфона за допомогою вбудованого Wi-Fi
- Новий ширококутний окуляр з AMOLED дисплеєм HD роздільної здатності
- Можливість оновлення прошивки через Wi-Fi
- Стійкість до відбою великих калібрів (12 кал., 9,3x64,.375H&H)
- Балтичні прицільні сітки з можливістю масштабування
- 10 типів прицільних сіток і 6 різних кольорів
- Функція швидкого пристрілювання
- Швидке увімкнення — до 3 секунд
- До 50 різних дистанцій для пристрілювання
- Невидима ІЧ-підсвітка з регулюванням потужності та положення променя
- Робота в екстремальних умовах — від -25 до +50 °C
- Функція посилення чутливості SumLight
- Датчики завала зброї та кута нахилу
- Гарантія 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi | Синхронізація зі смартфоном. Трансляція відео |
| microUSB | Так |
| Вага | 890 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 50 мм |
| Відеовихід | Запис фото і відео у форматі .avi 1024x768 |
| Габаритні розміри | 370x90x74 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Дальність виявлення людини | 500 м |
| Дальність дії далекоміра | 1000 м |
| Дисплей | AMOLED 1024x768 |
| Дистанційне управління | Пульт ДУ |
| Діаметр вихідного отвору | 5 мм |
| Діоптрійне налаштування | -5 ... + 5 |
| Збільшення | 4x - 16x |
| Зовнішній блок живлення | 5 В (USB) |
| Лазер | 940 Нм LED |
| Мінімальна дистанція фокусування | 5 м |
| Підтримка microSD карти | Вбудовані 8 Гб |
| Розширення матриці | 1280x720 |
| Тип батареї | Li-Ion IPS / 5000 маг / DC 3.7 В |
| Точність вимірювання | +- 1 м |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Ядро | CMOS sensor |