







189 000 ₴
Полювання в нічну пору потішить результативністю, якщо ви матимете у своєму розпорядженні тепловізійний приціл Pulsar Thermion XM50, недорого придбати який можна в нашому інтернет-магазині. Прилади серії Thermion є прекрасним прикладом поєднання класики та високих технологій, тому вони входять до найпопулярнішої професійної оптики, пропонованої на вітчизняному ринку. Завдяки компактності та невеликій вазі вони зручні в застосуванні. Їм не страшні екстремальні температури та опади, що дає змогу використовувати їх за будь-яких погодних умов.
Максимальні дистанції, найвищі кратності збільшення й компактні розміри — тепловізійний приціл Pulsar Thermion XM50. Аж 22 крат на максимальному цифровому збільшенні в цьому прицілі — заслуга абсолютного лідера серед теплових матриць сенсора Ulis з кроком пікселя 12 мікронів. Водночас також залишається постійна частота оновлення кадрів — повноцінних 50 Гц. Якщо ви хочете купити Pulsar Thermion XM50 в Україні за вигідною ціною з гарантією, то ви потрапили в потрібний інтернет-магазин. Ми може запропонувати вам вигідну ціну на приціл пульсар терміон хм50 і доставку в будь-яку точку України.
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion XM50 обладнаний найбільшим у лінійці об'єктивом діаметром 50 мм. Стартове оптичне збільшення водночас дорівнює 5,5 крат. За ідеального стебнювання всіх чинників дальність виявлення з цим прицілом може досягати 2300 метрів на відкритій місцевості.
Основні переваги приладів
Клієнти, які встигли купити тепловізійний приціл Pulsar Thermion XM50 в Україні та випробувати його в польових умовах, переконалися, що він має безліч переваг, які вигідно виділяють його з низки схожих оптичних приладів:
у ньому застосований процесор із частотою 50 Гц, завдяки чому користувач отримує чітку картинку, навіть якщо він або об'єкт, що спостерігається, перебуває в активному русі;
кожен приціл обладнаний тепловізионним датчиком із високою чутливістю, що дає змогу виявляти об'єкти, що випромінюють тепло, на відстані до 2300 м;
прилад обладнаний сучасною системою живлення, завдяки чому може автономно функціонувати від 5 годин;
кріплення на кільця 30 мм — найшвидше рішення для будь-якого різновиду зброї. Для повноцінного полювання вам залишиться тільки пристреляти його на необхідний тип карабіна. Вся ця процедура забере мінімум часу та залишить більше можливостей для захопливих пригод!;
наявність функції «Кадр у кадрі» дає змогу збільшувати зображення з додатковою зоною для детальнішого перегляду, залишаючи в полі зору всю ділянку, на якій проводиться спостереження;
приціл створений із матеріалів високої міцності, завдяки чому він легко переносить великі навантаження за віддання, що дає змогу використовувати його зі зброєю великого калібру.
Найкраще пропонування вигідно купити тепловізійний приціл Pulsar Thermion XM50
Ми тісно співпрацюємо з компанією Pulsar на вітчизняному ринку, завдяки чому нам забезпечені прямі постачання, створюваної нею професійної оптики для полювання. Це дає можливість нашим відвідувачам вигідно замовити тепловізійний приціл Pulsar Thermion XM50 — найкраща ціна. Оскільки прилад вирізняється надійністю і високою якістю, у нас ви отримаєте на нього гарантію. Щоб оформити замовлення на придбання обраного вами товару, вам потрібно лише залишити свої контакти в спеціальній формі на сайті, а також вказати відповідний спосіб оплати. Щойно до нас надходить нове замовлення, ми відразу організовуємо його надсилання, тому приціл вам доставлять якнайшвидше до будь-якого регіону країни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi | Так, 2.4 GHz 802.11 b/g/n, дальність прийому до 15 м |
| microUSB | Так |
| Ємність батареї | 2000 мАч |
| Автономна робота | від 5 годин |
| Вага | 900 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 50 мм |
| Габаритні розміри | 402x78x65 мм |
| Дальність виявлення | понад 1500 м |
| Дальність виявлення людини | 2300 м |
| Дисплей | AMOLED 1024x768 |
| Дистанційне управління | Пульт дистанційного керування |
| Діоптрійне налаштування | +4/-4 |
| Збільшення | 5,5 ... 22 крат, цифрове збільшення 4х |
| Зовнішній блок живлення | 5V - USB |
| Корпус | Ступінь захисту ІРХ7, Діапазон робочих температур -25 - +50 °С |
| Кріплення | Стандартні 30 мм кільця |
| Об'єднання єктив | 50 мм, F/1,2 |
| Палітри кольорів | Чорний/Білий/Кольоровий |
| Поле бачення | 4,4x3,3 / 7,7x5,8 |
| Розширення матриці | 320x240, 12 мкм |
| Серія | XM |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор APS2 |
| Тип візира | Змінна цифрова сітка (кількість попередньо завантажених сіток понад 10) |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Формат відео | відео - .mp4; фото - .jpg 1024x768 |
| Ціна кліка | 10 мм на 100 м |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | Неохолоджуваних (ULIS Франція) |