








168 000 ₴
Підбираючи професійну оптику для нічного полювання, багато споживачів приймають рішення купити тепловізійний приціл Pulsar серії Thermion. Прилади вирізняються ефективністю та мають широкий функціонал, чим зумовлена їхня популярність на вітчизняному ринку. Вони обладнані безліччю датчиків, завдяки чому спрощується коригування балістичних налаштувань, що дає змогу оперативно реагувати мисливцеві в кожній конкретній ситуації.
Універсалізм у всьому! Компактний, швидкий і легкий тепловізійний приціл Pulsar Thermion XM38 готовий подарувати Вам незабутні емоції від полювання.
До головних нововведень Пульсар точно можна віднести й новий форм-фактор прицілу Пульсар Терміон. Тепер Ви не відразу різните його від звичайного оптичного прицілу — те ж встановлення на кільця 30 мм, компактний розмір і можливість стріляння без гумового наочника.
Низка основних переваг теплоприцілу Пульсар
Вирішивши придбати в Україні тепловізійний приціл Pulsar Thermion XM38, ви переконаєтеся, що він відкриває перед користувачем великі можливості, оскільки має передове обладнання. Прилад має безліч переваг, які можна оцінити після першого його випробування в польових умовах:
- він створений із високоміцних матеріалів, з можливістю встановлення на кільця 30 мм, зброєю великого калібру;
- в прицілі є вбудований далекомір, який дає змогу з мінімальною похибкою визначати відстань до виявлених теплових об'єктів;
- прилад обладнаний високочутливим тепловим датчиком, завдяки чому допомагає виявляти теплові сигнатури на відстані до 1700 м;
— ця оптика може зберігати 3 користувацькі профілі, завдяки чому під час зміни зброї не потрібно щоразу проводити пристрілювання;
- цей приціл обладнаний найкращою в класі тепловою матрицею — з кроком пікселя 12 мікронів (проти 17 мікронів у минулих версіях) і частотою оновлення кадрів 50 Герц;
- в приладі є функція «Кадр у кадрі», тому користувач може збільшувати зображення теплового об'єкта, не втрачаючи з уваги всю зону спостереження;
— приціл легко переносить екстремальні температури та має вологонепроникний корпус, завдяки чому може використовуватися за будь-якої погоди.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi | Так, 2.4 GHz 802.11 b/g/n, дальність прийому до 15 м |
| microUSB | Так |
| Ємність батареї | 2000 мАч |
| Автономна робота | від 5 годин |
| Вага | 750 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 50 мм |
| Габаритні розміри | 394x78x64 мм |
| Дальність виявлення | понад 1500 м |
| Дальність виявлення людини | 1700 м |
| Дисплей | AMOLED 1024x768 |
| Дистанційне управління | Пульт дистанційного керування |
| Діоптрійне налаштування | +4/-4 |
| Збільшення | 4,2 ... 16,8 крат, цифрове збільшення 4х |
| Зовнішній блок живлення | 5V - USB |
| Корпус | Ступінь захисту ІРХ7, Діапазон робочих температур -25 - +50 °С |
| Кріплення | Стандартні 30 мм кільця |
| Об'єднання єктив | 38 мм, F/1,2 |
| Палітри кольорів | Чорний/Білий/Кольоровий |
| Поле бачення | 5,8х4,3 / 10,1х7,6 |
| Розширення матриці | 320x240, 12 мкм |
| Серія | XM |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор APS2 |
| Тип візира | Змінна цифрова сітка (кількість попередньо завантажених сіток понад 10) |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Формат відео | відео - .mp4; фото - .jpg 1024x768 |
| Ціна кліка | 10 мм на 100 м |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | Неохолоджуваних (ULIS Франція) |