








222 600 ₴
Найкращий вибір для полювання на близьких і середніх дистанціях — тепловізійний приціл Pulsar Thermion XP38, цей прилад обладнаний потужною тепловою матрицею з роздільною здатністю 640х480, що дає абсолютні переваги під час стрільби на коротких дистанціях. Крім того, тепловізійний приціл Терміон XP38 можна легко використовувати як звичайний тепловізор для спостережень.
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion XP38 спроєктований на основі вихідної лінзи діаметром 38 мм. Оптичне збільшення такої системи дорівнює 1,5 крат, що є чудовим показником як для приладів такого класу. Максимальне збільшення тут дорівнює 12 крат.
Компанія Pulsar постійно розширює модельний ряд створюваної нею професійної оптики для полювання, що дає можливість кожному споживачеві знайти відповідний його вимогам варіант. Серед пропонованих нею приладів багато шанувальників нічного полювання вибирають тепловізійний приціл Pulsar Trail XP38 в Україні, який дає можливість виявляти цілі на великій відстані та робити ними прицільні постріли. Створено з використанням передових технологій, чим зумовлена їхня ефективність і функціональність. Також потішить компактністю й малою вагою, що робить зручним у використанні.
Особливості приладів
Вирішивши купити тепловізійний приціл Pulsar Trail XP38 недорого в нашому інтернет-магазині та випробувавши його в польових умовах, ви зможете гідно оцінити його значущі особливості:
- застосування в приладі високочастотного процесора дає змогу отримувати чітке зображення в динаміці (якщо спостерігач або об'єкт спостереження швидко переміщається);
- в прицілі застосовані матриця й екран, що мають високу роздільну здатність, завдяки чому користувач отримує деталізовані та чіткі картинки теплових об'єктів навіть за максимального збільшення;
- в цій оптиці застосований тепловізійний датчик нового покоління, що дає змогу виявляти теплові сигнатури, що розташовані на відстані до 1350 м;
- наявність у прицілі відеоредактора дає змогу зберігати відеозаписи зі звуком найвдаліших моментів нічного полювання;
- прилад створений із матеріалів високої міцності, тому легко переносить навантаження під час віддання, що дає змогу його встановлювати на великокаліберному зброї;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi | Так, 2.4 GHz 802.11 b/g/n, дальність прийому до 15 м |
| microUSB | Так |
| Ємність батареї | 2000 мАч |
| Автономна робота | від 5 годин |
| Вага | 750 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 50 мм |
| Габаритні розміри | 394x78x64 мм |
| Дальність виявлення | до 1350 м |
| Дальність виявлення людини | 1350 м |
| Дисплей | AMOLED 1024x768 |
| Діоптрійне налаштування | +4/-4 |
| Збільшення | 1,5 ... 12 крат, цифрове збільшення 8х |
| Зовнішній блок живлення | 5V - USB |
| Корпус | Ступінь захисту ІРХ7, Діапазон робочих температур -25 - +50 °С |
| Кріплення | Стандартні 30 мм кільця |
| Об'єднання єктив | 38 мм, F/1,2 |
| Палітри кольорів | Чорний/Білий/Кольоровий |
| Поле бачення | 16,3x12,3 |
| Розширення матриці | 640x480, 17 мкм |
| Серія | XP |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор APS2 |
| Тип візира | Змінна цифрова сітка (кількість попередньо завантажених сіток понад 10) |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Формат відео | відео - .mp4; фото - .jpg 1024x768 |
| Ціна кліка | 28 мм на 100 м |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | Неохолоджуваних (ULIS Франція) |