
109 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dedal |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IPX7 |
| Інфрачервона підсвітка | 75 мВт, 805 нм |
| Автономна робота | 60 годин |
| Вага | 870 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 45 мм |
| Габаритні розміри | 235х98х80 мм |
| Дальність виявлення людини | 500 метрів |
| Діоптрійне налаштування | -4 / +4 |
| Збільшення | 3.7Х |
| Корпус | Алюміній / алюмінієвий сплав |
| Кріплення | В комплекті |
| Об'єднання єктив | 100 мм f1.6 |
| Область фокусування | Від 3 метрів |
| Палітри кольорів | чорно-білий |
| Тип батареї | Акумулятор 2xAA |
| Ударна стійкість | 7000 Дж |
| Ядро | 3 покоління |