






155 400 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi | Так |
| microUSB | Так |
| Ємність батареї | 4900 мА·год, 2000 мА·год |
| Автономна робота | 6 годин |
| Вага | 900 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 50 мм |
| Габаритні розміри | 416x78x83 мм |
| Дальність виявлення | 1800 м |
| Дальність виявлення людини | 1800 м |
| Дисплей | AMOLED HD 1024x768 |
| Діоптрійне налаштування | +4/-4 |
| Збільшення | Оптичне 2.0х, цифрове 2х, 4х, 8х |
| Зовнішній блок живлення | Акумулятор APS2 |
| Об'єднання єктив | 50 мм, F/1,0 |
| Палітри кольорів | Чорний/Білий/Кольоровий |
| Поле бачення | 12,4х9,3 / 21,8х16,3 |
| Розширення матриці | 640x480, 17 мкм |
| Серія | XP50 PRO |
| Степінь захисту | IPX7 |
| Тип батареї | Акумулятор APS5 |
| Тип візира | Більше 10 |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Ціна кліка | 21 мм на 100 м |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | (ULIS Франція), NETD 25mK |