


88 200 ₴
Нове покоління Saim SCT35 V2 використовує потужний детектор Infiray із осердям 12 мкм із роздільною здатністю 384×288, який чутливіший до інфрачервоного сприйняття. Об'єктив 35 мм дає змогу в реальному часі отримувати цілі на різних відстанях у межах діапазону виявлення, налаштовувати їх і відтворювати в реальному часі. Новий модернізований OLED-дисплей із роздільною здатністю 1024 * 768 забезпечує детальне зображення яскравим зображенням.

крім потужнішого осердя, Saim SCT35 V2 також інтегрується з чудовими алгоритмами оброблення зображень, забезпечуючи чіткіші та тонкіші зображення за допомогою оновленого модуля.
У SCT35 V2 вбудовані регульовані функції яскравості та контрастності зображення. У досвідчених користувачів є більше можливостей для настроювання зображення для різних обставах. Вбудований надчіткий режим (режим ultra-clear) підходить для поганих погодних умов, як-от туман і дощ. Цей режим більш чутливий, щоб показати більше деталей.

Крім того, користувачі можуть оновлювати програми зручнішим і ефективнішим способом. Ви оновите свій власний SCT35 V2 вдома за допомогою розширеної функції оновлення EMMC (вбудованої мультимедійної карти). Користувачі можуть скопіювати нову програму та оновити її безпосередньо в SCT35 V2 .
Що Ви получаете?
Внутрішня пам'ять 32 ГБ забезпечує місткість для зберігання 48-годинного відео або приблизно 40 000 зображень. Датчик руху й електронний компас точно визначають кут і нахил. Режим Wi-Fi дає змогу до 4 одночасних під'єднань.
Ми впевнені, що за більшого візуального збільшення — 2,81× і дальності виявлення —1818 м В, могли б отримати абсолютно новий, мисливська проба с SCT35 V2. Це був би В, аш перший вибір для оновлення Вякого тепловізонійного прицілу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | InfiRay |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP67 |
| microUSB | Type-C |
| Автономна робота | 4 години |
| Вага | 420 грам |
| Віддалення віхідної зіниці | 40 мм |
| Відеовихід | Вбудований відеорекордер 32 Гб |
| Габаритні розміри | 193x60x60 мм |
| Далекомір | Стадіометричний |
| Дальність виявлення | 2200 м |
| Дальність виявлення людини | 1800 м |
| Дисплей | OLED 1024х768 |
| Діапазон внесення поправок | ≥±15mil |
| Діоптрійне налаштування | - 5...+ 5 |
| Збільшення | 2.81 – 11.4 х |
| Об'єднання єктив | F35/1.0 |
| Область фокусування | від 5 м |
| Поле бачення | 7.5x5.7° |
| Розширення матриці | 384x288 - 12 мікрон |
| Тип батареї | 2xCR123A |
| Тип візира | 4/4 типи і кольори |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Ядро | неохолоджуваний VOx (оксид ванадію), 50 Гц |