



130 200 ₴
Тепловізорна насадка Hikmicro TH35C може використовуватися для встановлення різних типів класичних оптичних прицілів при використанні спеціального перехідного руху. Крім того, Hikmicro TH35C дозволяє використовувати цей прилад як тепловізорний монокуляр. Для цього використовують спеціальний окуляр.
Конструкція і основні технічні рішення, закладені в Hikmicro TH35C, в цілому, аналогічно тим, що використовуються в прицілі Hikmicro TH35. Як і приціл, насадка Hikmicro TH35C відрізняється дуже розвиненим функціоналом, при цьому, має ціну, доступну широкому колу мисливців.
Основою насадки є болометрічна матриця з такими характеристиками: 384 x288 точок, частота 50 Гц, розмір пікселя 17 мкм.

Що стосується такого показника, як тепло чутливість (NETD), то він дорівнює 35 mK і менше. Завдяки цьому можна отримати чітке зображення об’єкта спостереження, а також детальну картину навколишнього середовища.
Оптичні масштаби об'єктиву рівне 1х, оскільки передбачається, що насадка буде використовувати оптичні можливості прицілу, на який вона буде встановлена. Фокальна відстань становить 35 мм. Приціл має високу світловолосу F1.0. Оптичне збільшення доповнюється цифровим зумом 1-8х.
Дисплей, куди виводиться зображення, виконано за технологією OLED, розмір 748 x 561 точок. Дисплей такого типу має такі позитивні властивості: яскрава і контрастна картина, відсутність « залежностей» під час руху спостереження об'єкт, а також висока енергоефективність. Дисплей може відключитися для економії заряду акумулятора.
Насадка Hikmicro TH35C відрізняється великою набором функцій. Серед них є такі, як « Картинка в картинці», чотири змінні кольорові палітри. Насадки мають можливість працювати з фірмовою програмою T-Vision (на платформах IOS і Android) через додаток Wi-Fi. Для запису фото- і відео- зображення є вбудований рекордер з об' ємом пам' яті 16 ГБ. Для вимірювання відстаней до цілі присутній старіометричний далекомір.

Корпус насадки виготовлений з пластмаси на алюмінієвому шасі, здатний витримувати віддачу потужної зброї і є водонепроникним за стандартом IPX7: витримає занурення у воду на 1 м на час до 30 хвилин. Температурний режим знаходиться в діапазоні -20 °С ~ + 55 °С.
Елементами живлення насадки служать два зйомних акумулятори або акумулятори типу CR123A.

Зовнішнє харчування можна подавати через порт USB Type C. Максимальний час роботи від акумуляторів штату становить 4,5 години при температурі повітря +25C.
Маса насадки (без акумуляторів) становить лише 420 р.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| IP рейтинг | IP67 |
| WiFi | Так, синхронізація зі смартфоном |
| Вага | 410 грамів |
| Габаритні розміри | 193х60х60мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Дальність виявлення людини | 1800 м |
| Дисплей | 0,39 дюйма, 748 x 561 OLED |
| Діоптрійне налаштування | -5/+3 |
| Збільшення | 1х оптичний, 2х, 4х, 8х |
| Зовнішній блок живлення | DC 5В/ 2А (повербанк) |
| Об'єднання єктив | 35 мм / F1.0 |
| Область фокусування | від 5 м |
| Палітри кольорів | Чорний гарячий, гарячий білий, червоний гарячий |
| Поле бачення | 10.66° × 8° |
| Підтримка microSD карти | Ні, вбудовані 16 Гб |
| Розширення матриці | 384×288 |
| Температурний режим | -30°C...+55° |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | VOx, 17мĸм, |