





18 480 ₴
Легкий і компактний приціл Yukon Jaeger Егерь 1-4x24 (T01i) підійде для точної стрільби на малих і середніх дистанціях (до 150 м), поєднуючи в собі переваги коліматорних прицілів (швидке прицілювання під час стрільби навскідку по рухомих цілях, широке поле зору за малої кратності збільшення) і прицілів з змінною кратністю (можливість вибору кратності залежно від умов стрільби з урахуванням відстані до мети або групи об'єктів).
Сфера застосування: різні типи полювання (наприклад, загострене або полювання з підходу), спортивна стрільба.
Ергономічний і легкий оптичний приціл Yukon Jaeger 1-4x24 (T01i) з посиленою конструкцією корпусу витримує відбій від зброї з дульною енергією 7000 Дж, що дає змогу встановлювати прилад на «жорстку» пневматику та великокаліберну нарізну та гладкодульну зброю. Анодування алюмінієвого корпусу забезпечує захист від атмосферної корозії та збільшує термін експлуатації. Конструкція повністю водонепроникна (клас IPX7, захист від води та атмосферних опадів), герметичність не порушиться навіть від випадкового падіння приладу у воду (на глибину до 1 м). Для запобігання запотіванню лінз зсередини оптичний тракт заповнений осушеним азотом.
Сітка T01i прицілу Yukon Jaeger Егер 1-4x24 є у 2-й фокальній площині та зберігає свій первісний розмір за будь-якого значення кратності з доступного діапазону. Точка в центрі тонкого Т-подібного перехрестя має підсвітку для поліпшення видимості в світанок-сумеречний період. Яскравість світіння точки регулюється за допомогою колеса, на який нанесена шкала з цифр (показують ступінь яскравості підсвітки) і точок (проміжкові «нульові» значення для швидкого вмикання і вимкнення підсвітки зі збереженням рівня яскравості). Режим яскравості «NV» (світіння практично не помітне) рекомендується використовувати у разі встановленого приладу нічного бачення.
Вивірка положення центру сітки по горизонталі та вертикалі здійснюється за допомогою двох барабанчиків, проградованих із кроком 1⁄2 MOA (14,5 мм на 100 м). Після завершення пристрілювання зброї можна, повернувши кругову шкалу кожного барабанчика, встановити індексний маркер у «нульове» положення (без скидання зроблених налаштувань і без зміщення центру прицільної мітки).
Підсвітка працює 1 елемента типу CR2354 напругою 3 V.
До комплекту постачання входить приціл Yukon Jaeger Егерь 1-4x24 (T01i), захисні кришки для об'єктива й окуляра, елементи живлення CR2354 (2 шт.), інструкція з експлуатації, серветка для очищення оптики, гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yukon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 470 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 90 мм |
| Габаритні розміри | Під кільця 30 мм. Довжина - 237 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16 - 6 мм |
| Діапазон внесення поправок | 6,5 (448 кліків) м на 100 м |
| Діоптрійне налаштування | +2,5 дптр |
| Збільшення | 1X - 4Х |
| Корпус | Дюралюміній |
| Об'єднання єктив | 24 мм |
| Поле бачення | 21 – 5,4°/ 37 – 9,5 м на 100 м |
| Тип батареї | 3В - CR2354 |
| Тип візира | T01i |
| Ударна стійкість | 7000 Дж |
| Ціна кліка | 1/2 МОА |