


58 800 ₴
Track IR 50mm — тепловізор із далекоміром виробництва компанії Guide. Обладнаний світлосильним f/1,2 об'єктивом із фокусною відстанню 50 мм. Роздільна здатність ІЧ-матриці TrackIR становить 400х300 пікселів за 17 мкм. Картинка чітка та плавна, не перетворюється на слайд-шоу, як у 9 герцівових камер від FLIR — частота кадрів у монокуляра 50 Гц.
Відчуваєте різницю між 9Hz и 50Hz? Кожен піксель неохолоджуваної матриці тепловізора має певну теплоємність, тому не може миттєво відреагувати на зміну потоку випромінювання. Рухомі об'єкти на зображенні змащуються. Підвищення частоти кадрів помітно знижує цей ефект, чим більше частота кадрів, тим краще картинка. Звичайно, якщо ви повільно скануєте місцевість у пошуках мети, то для вас практично немає різниці між 9 і 50 кадрами за секунду. Але якщо ви на полюванні або на спецоперації, то частота кадрів і затримка між зніманням кадру та його зображенням на екрані, стають вирішальними чинниками.
Дальність виявлення людини в тепловізерунку TrackIR 50mm – 1400 метрів, автомобіля 3000 м. Важить тепловізійний монокуляр лише 535 грамів, має добротний міцний корпус зі ступенем захисту IP66. Зручно лежить у руці, не вислизне, корпус із прогумованими елементами. У тепловізорі ссть Wi-Fi для передавання фото та відео в реальному часі та USB 2.0 для підзаряджання акумулятора та передавання файлів. Є відеовихід HDMI. Додатково можна докупити зовнішню планку Пікатінні, зовнішній екран і далекомір, лазерну указку.
Є підтримка плавного масштабування, керування лазерним далекоміром, настроювана якість зображення, функція масштабування картинки в картинці, фотознімання та відеозапис, відстеження гарячої точки та інших корисних дрібниць. Потужний і міцний корпус адаптований до вібрацій і ударів, неодноразово успішно випробуваний на падіння з висоти 1 метр. За високої частоти кадрів 50 Гц TrackIR фіксує чіткі теплові зображення в динаміці та у разі швидкого руху. З тепловізором ви зможете бачити й орієнтуватися в повній темряві та поганої погоди. Гідний монокуляр, який допоможе кожному мисливцеві стати ще більш успішним.
Тепловізор/адаптер живлення/USB-кабель/кабель Micro HDMI/кришка об'єктива/ремінець/паковання/скороче керівництво
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Guide |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP66 |
| WiFi | Так |
| Автономна робота | ≥7 годин |
| Вага | 535 грамів |
| Відеовихід | Вбудована фото / відеозапис .avi / .jpg 640 x 480 |
| Габаритні розміри | 214 мм × 65 мм × 71 мм |
| Далекомір | Стадиометрический |
| Дальність виявлення людини | 1400 м |
| Дисплей | LCOS 1280x960 |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Діоптрійне налаштування | -4 +2 |
| Збільшення | 3.3 x - 13.2 x |
| Об'єднання єктив | F50/1.2 |
| Область фокусування | від 3 м |
| Палітри кольорів | Чорно-біла, біло-чорна, гаряче червоне |
| Поле бачення | 7.8° x 5.8° |
| Підтримка microSD карти | Ні, вбудовані 16 Гб |
| Розширення матриці | 400 x 300 мм |
| Тип батареї | акумулятор, 2x18650, 6000mAh |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | VOx 17 мкм |