


117 600 ₴
Чому варто купити тепловізійний приціл Guide TS450
Guide TS450 — це тепловізійний приціл для вимогливих стрільців, які хочуть стріляти з максимальною точністю на невеликі дистанції. Тепловізійний приціл має збільшення від 3.3 до 13.2 і може вловлювати джерела тепла на відстані до 2000 м. Частота оновлення 50 Гц дає змогу легко відстежувати об'єкти, що швидко рухаються. Ультрасучасний детектор у поєднанні з OLED-дисплеєм забезпечує виключно чіткі зображення. TS450 постачається зі швидкознімним кріпленням Пікатінні/Вівера.
Оптика та дисплейТепловізійний приціл обладнаний інфрачервоним детектором 400x300 @ 17 мкм із металевим корпусом TEC. Оточувальне середовище зображається на приголомшливому OLED-дисплеї 1024x768. Частота оновлення 50 Гц дає змогу отримувати зображення в реальному часі. TS450 обладнаний 50-міліметровим об'єктивом із 3.3-кратним збільшенням. Ви можете збільшувати до 13.2 разів за допомогою цифрового зуму (а також «Картинка в картинці»). Ви можете сфокусуватися на навколишньому на свій розсуд за допомогою кільця фокусування.
Сітки та пристрілкаЩоб легко йти за цілями та стріляти з максимальною точністю, ви можете використовувати 10 різних перехресть. Ви можете вибрати чорний або білий колір прицільної сітки. Прицільна сітка також може бути вимкнена. Пристріляти приціл до карабіна легко та швидко. Усього ви можете зберегти 6 різних профілів для різних карабінів/боєприпасів.
Режими спостереженняВи можете вибрати сім колірних палітр: White Hot, Black Hot, Red Hot 1/2/3, Green Hot і Blue Hot. Крім того, функція Hot Track дає змогу «значати» найгарячіший об'єкт на екрані індикатором. Це робить пошук і відстеження цілей простішим, ніж будь-коли. Ви також можете настроїти контрастність приміщення на свій розсуд.
Стадіометричний далекомірПриціл обладнаний стадіометричним далекоміром, який дає змогу розрахувати відстань до тварини відомого розміру (наприклад, зайця, кабана або оленя). Цю функцію можна використовувати для об'єктів розміром 1,8 м/0,5 м/0,25 м.
Властивості надійностіТепловізійний приціл Guide TS450 стійкий до віддачі до 6000 Дж. TS450 також сертифікований за IP67 (водо- та пилонепроникний, тому підходить для всіх типів погоди). Ви можете живити пристрій від однієї батареї 18650, яку ви можете швидко та легко вставити в пристрій. Це дає змогу використовувати приціл до 5 годин. Перезаряджуваний акумулятор 18650 і зарядний пристрій входять до стандартної комплектації.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| IP рейтинг | IP67 |
| Автономна робота | ≥5год |
| Вага | 720г |
| Віддалення віхідної зіниці | 48mm |
| Відеовихід | PAL 50Hz |
| Габаритні розміри | 250mm×90mm×75mm |
| Далекомір | Стадиометрический |
| Дисплей | OLED , 1024×768 |
| Збільшення | 3.3-13.2 Х |
| Об'єднання єктив | 50мм F1.2 |
| Палітри кольорів | 7 кольорів |
| Поле бачення | 7.5°×5.6° |
| Розширення матриці | 400×300 |
| Тип батареї | 18650 x 1 |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | 17μm, 8μm~14μm, NETD≤50mk |