

134 400 ₴
Новинка 2020!!
Розглянемо докладніше переваги Pulsar Axion 2 XQ38 LRF .
Нова запатентована швидкозмінна акумуляторна батарея IPS5 реально забезпечить працездатність новинки до 7 годин у безперервному режимі роботи у важкодоступних мисливських подолах.
Зарядна станція для APS5 підтримує функцію швидкого заряджання, але безпосередньо акумулятор можна зарядити й від розетки без витягання з приладу, або під'єднати до нього PowerBank через роз'єм USB Type-C.
Час запуску новинок серії Axion лише 3 секунди.
Водночас у нових компактних моделях є нововведення у формі термодатчиків мікроболет-ASi з фокальною планарною матрицею 384х288 з кроком пікселя 17 мкм і чутливістю 40 мK NETD, що було раніше використане в габаритних моделях Accolade, Trail и Helion. Тепловізійний процесор в оновленій лінійці обладнаний запатентованою технологією поліпшення зображення Image Detail Boost, що збільшує чіткість і деталізацію обробленої картинки, є повноколірний мікродисплей AMOLED з роздільною здатністю HD, забезпечує максимальну контрастність зображення.
Класичний германієвий об'єктив діаметром 38 мм видає великий діапазон виявлення до 1300 м, а вбудований далекомір вільно визначає дистанцію до 1000 м за одиничних вимірів, з похибкою всього 1 метр, можливо, й безперервне сканування. Попередньо встановлені режими спостереження — «Ліс», «Скали» й «Ідентифікація» — функціонують синхронно з параметрами тепловізійного сенсора.
Будь-які погодні умови, аж до стихійних лих в умовах степу, гір і тундри не будуть бути перешкодою під час використання таких виробів, ступінь захисту IPХ7-повільнення у воду на глибину до 1 м до 30 хвилин не відіб'ється на працездатності приладів Axion.
Колірні палітри слугують для ідентифікації об'єктів у важких умовах, де White Hot є пріоритетним і більш звичним, Hot Black для нічної ідентифікації в лісових умовах, режим «червоний монохром» зменшує вихід яскравої підсвітки з окуляра, режим «сепія» найкращий на великих дистанціях, наприклад, ступені, режими Red Hot, Rainbow і Ultramarine виявляють температурні відмінності різних деталей об'єкта, а режим «фіолетовий» допомагає швидше визначити та розпізнати об'єкти промислу під час вистеження або спостереження.
Широкий кут огляду 9,8 градусів для такої компактної моделі зовсім вражає, і це за цифрового зуму від 3,5 до 14x, подібне рішення дуже зручне для полювання на рівнинах за чималого видалення майбутнього трофея.
Функція «кадр у кадрі» показує збільшене зображення у верхній центральній частині екрана, де розмір додаткового екрана становить усього 10% від загального поля зору, що зручно для точного прицілювання під час роботи з віддаленим об'єктом.
І всі ці рішення поміщені в малогабаритний корпус із магнієвого міцного сплаву із загальною масою приладу 400 г.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IPX7 |
| WiFi | Немає |
| microUSB | Так |
| Автономна робота | 5 годин |
| Вага | 400 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 15 мм |
| Габаритні розміри | 167x74x73 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Далекомір | Так |
| Дальність виявлення людини | 1350 м |
| Дальність дії далекоміра | 1000 м |
| Дисплей | AMOLED 1024x768 |
| Дистанція | понад 1350 м |
| Діаметр вихідного отвору | 5 мм |
| Діоптрійне налаштування | +5/-4 |
| Збільшення | 3.5 ... 14 разів (Цифровий ZOOM 2х-4х) |
| Зовнішній блок живлення | 5V - USB Type-C |
| Об'єднання єктив | 38 мм F1.2 |
| Палітри кольорів | 8 палітр |
| Поле бачення | 9.8x7.4 град |
| Розширення матриці | 384x288 пікселів |
| Тип батареї | APS5 4900мАч |
| Частота | 50 Гц |