


84 000 ₴
IRay Rico RL42 — це тепловізорний приціл із великою кількістю сервісних функцій. Особливістю цього прицілу є наявність знімного лазерного далекоміра з дальністю вимірювання до 1000 м (похибка 1 м). Далекомір кріпиться до прицілу за допомогою напрямного типу Пікатінні. Лазер далекоміра працює у двох режимах — одиничний вимір і сканування.
Приціл обладнаний мікроболометричною матрицею VOx з оксиду ванадію. Розмір матриці 384×288 пікселів, в її основі — 12 мкм технології. Частота роботи — 50 Гц. Показник нічної чутливості (NETD) — 50mK. Ця матриця видає чітке та контрастне зображення.
Об'єкт заввишки 1,7 м виявляється в повній темряві на дистанції до 2179 м.
Об'єктив із німецького скла має фіксоване збільшення 4х і характеристики F42 / 1.1. Оптичне збільшення доповнюється цифровим зумом 4-16х. Центральна частина зображення збільшується удвічі за допомогою функції «картинка в картинці».
Для використання прицілу в поганих погодних умовах (щільний туман, дощ) є «ультрачіткий режим».
Картинка виводиться на AMOLED-дисплей розмірами 1024×768 пікселів.
Приціл має вбудований рекордер із пам'яттю 16 Гб, який дає змогу записувати фото- та відео зображення. Є Wi-Fi модуль, який дає змогу зв'язувати приціл зі смартфоном для записування зображень, передавання файлів, а також завантажувати оновлення ПЗ.
Приціл має вбудований компас і датчик кутів нахилу.
Електроживлення прицілу здійснюється від знімної акумуляторної батареї місткістю 3820 mAh, якої має вистачити на 6 годин роботи за нормальної температури.
Корпус прицілу виготовлений із металу, водонепроникність за стандартом IP67. Вага прицілу без батареї — 830 г. Габарити прицілу 250×65×58 мм.
Приціл здатний витримувати відбій потужних патронів, максимальне перевантаження, на яке розрахований приціл, становить 1000 g.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | InfiRay |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP67 |
| microUSB | Type-C |
| Автономна робота | 6 год |
| Вага | 830 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 55 мм |
| Відеовихід | Вбудована запис фото і відео 16 Гб |
| Габаритні розміри | 250x65x58 мм |
| Далекомір | Опціонально |
| Дальність виявлення | понад 2200 м |
| Дальність виявлення людини | 2200 м |
| Дисплей | OLED 1024х768 |
| Збільшення | 4x – 16х |
| Об'єднання єктив | F42/1.1 |
| Область фокусування | від 5 м |
| Поле бачення | 6.2x4.7° |
| Розширення матриці | 384x288 - 12 мікрон |
| Тип батареї | 3.7 V, 3820 mAh |
| Тип візира | 4/4 типу і кольору |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Ядро | неохолоджуваних VOx (оксид ванадію), 50 Гц |