
151 200 ₴
Тепловізійний приціл PARD SA-45 LRF
Для гарного нічного полювання потрібен надійний інструмент, як-от ВА — тепловізійний приціл PARD SA-45 LRF. Приціл виділяється широким функціоналом, міцним корпусом і лазерним далекоміром. Це послугувало фундаментом високої популярності на ринку СНД і за його межами.
Матриця та дисплейPARD SA-45 LRF обладнаний матрицею в роздільній здатності 384х288 і щільністю пікселя 17 мкм. Це дає змогу вловлювати теплові сигнатури розміром із кабана на дистанції до 2000 м. Частота оновлення — 50 Hz, що дає змогу стежити за метою в динаміці. У сукупності картинка чітка, деталізована та не розмита.
Приціл має функцію без закривного калібрування. Вона безшумна та працює без затримок. Калібрування відбувається в режимі реального часу. Це дасть змогу підвищити точність прицілювання на середній і ближній дистанції. Також безшумна робота не видаватиме ваше місце розташування й не порушує маскування.Зображення з матриці виводитися на 5" дюймовий LCD дисплей у роздільній здатності 1024х768. Також є 5 колірних палітри зображення:
Оптика та далекомір
SA-45 LRF обладнаний високоякісною оптикою з фокусною відстанню 45 мм і світлосилою F1.0. Об'єктив дає 3.9х кратне збільшення. У разі поєднань із цифровим зумом — 15.6х. Також поле зору становить 7.2x5.2 м на 100 м. Це забезпечує широкий кут огляду на будь-яку дистанції.
Для максимально точної стрільби потрібно знати дистанцію до мети. Для цього SA-45 LRF обладнаний вбудованим лазерним далекоміром. Він дає змогу визначати дистанцію до об'єкта на відстані до 600 м. Водночас точність вимірювання досягає +-0.5 м.Корпус і захист
Корпус Pard SA-45 LRF виготовлений із високоміцного та легкого авіаційного алюмінію. За розмірів 170х74.6х65.5 мм, вага прицілу всього 440 грамів. Також корпус має зручну, ергономічну форму. Це дає змогу використовувати пристрій для спостереження як монокуляр.
Тепловізійний приціл має герметичний корпус і захищений за стандартом IP67. Це дає змогу використовувати SA-45 LRF у будь-яку погоду. Навіть повне занурення у воду до 1 м на 30 хвилин не заподіє шкоди пристрою. Також він працює в температурному діапазоні від -20 °C до 55 °C.Pard SA-45 LRF завдяки міцному корпусу витримує до 6000 Дж ударного навантаження. Мисливець може використовувати пристрій навіть на гвинтівки з нарізним дулом. Витримує такі калібри, як-от:
Функціонал
На вибір мисливця доступні 9 прицільних сіток. Мисливець може вибрати форму та колір. Це дасть змогу індивідуально підібрати найбільш зручну сітку для кожного стрільця. Доступна функція — картинка в картинці. Вона збільшує центральну зону зображення для точнішого прицілювання. Водночас кут огляду залишається практично незмінним. У Pard SA-45 LRF доступна можливість пристрілювання одним пострілом. Стрілку потрібно перевести перехрестя в точку потрапляння в режимі пристрілювання. Пристрій самостійно визначить потрібну поправку та збереже її в профілі пристрілки.
АвтономністьЛітієва батарея типу 18650 має достатній обсяг, щоб забезпечити 8 годин активної роботи пристрою. Мисливець зможе весь день безперервно використовувати SA-45 LRF без заряджання.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PARD |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3D гіроскоп | Так |
| Вага | 440 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 45 мм |
| Відеовихід | Так |
| Габаритні розміри | 170х74.6х65.5 мм |
| Далекомір | Лазерний |
| Дальність виявлення людини | 2000 м |
| Дальність дії далекоміра | 600 м |
| Дисплей | 5" LCD 1024x768 |
| Діоптрійне налаштування | ± 5 |
| Е-компас | Так |
| Збільшення | 3.9 х - х 15.6 |
| Корпус | Алюміній 6061 |
| Об'єднання єктив | 45mm/f1.0 |
| Область фокусування | від 1 метра |
| Палітри кольорів | Гарячий білий / чорний / червоний / інфрачервоний / небо |
| Поле бачення | 7.2х5.2 м на 100 м |
| Розширення матриці | 384×288 |
| Тип батареї | 18650 |
| Тип візира | 9 варіантів |
| Точність вимірювання | ± 0.5 м |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | 17μm, без затворна калібрування |