


44 100 ₴
Pard NV008 LRF — приціл нічного бачення з OLED-дисплеєм, який встановлює новий стандарт серед спеціалізованих прицілів нічного бачення, з кольоровою роздільною здатністю 1080P для денного використання і 1080P у нічну пору, записування відео у форматі mp4 і швидкої заміни батареї, а також компактним потужним освітлювачем. Чудове співвідношення ціни та якості. Приціл постачається з кріпленням на планку Weaver для вашої гвинтівки. Приціл Pard NV 0008 LRF має вибір прицільних сіток і ідеально підходить як для денного полювання, так і для нічних пошуків мети. Усі габарити цього прицілу не залишать байдужим не одного мисливця. А вбудований лазерний далекомір тільки посилить ці емоції!
Особливості:
Чому варто купити приціл нічного бачення Pard NV008 LRF:
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| IP рейтинг | IPX7 |
| WiFi | Так |
| microHDMI | Так |
| microUSB | Так |
| Інфрачервона підсвітка | 850 нм |
| Автономна робота | 8 годин |
| Вага | 435 грам |
| Віддалення віхідної зіниці | 35 мм |
| Відеовихід | вбудована відео та фото запис |
| Габаритні розміри | 285х89х81 мм |
| Далекомір | Лазерний далекомір |
| Дальність виявлення людини | 250 метрів |
| Дальність дії далекоміра | 35 мм |
| Дисплей | AMOLED / 1024х768 |
| Діоптрійне налаштування | -2.5 / +5 |
| Збільшення | 6.5-13Х |
| Значення кроку корекції | 10,5 мм / 100 м |
| Корпус | Алюміній / алюмінієвий сплав |
| Кріплення | У комплекті |
| Об'єднання єктив | 35 мм |
| Область фокусування | Від 3 метрів |
| Палітри кольорів | колір, чорно-біле |
| Підтримка microSD карти | Так |
| Тип батареї | Акумулятор 18650 |
| Тип візира | 5 типів |
| Точність вимірювання | +- 1м |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Ядро | HD CMOS |