
54 600 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HikMicro |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP67 |
| WiFi | Так, синхронізація зі смартфоном |
| Вага | 460 грам |
| Відеовихід | Вмонтований відеорекордер, 16Гб |
| Габаритні розміри | 161х61х57 мм |
| Гарантія | 2 рокі |
| Дальність виявлення людини | 1300 м |
| Дисплей | LСОЅ 1280×960 |
| Діоптрійне налаштування | -5/+3 |
| Збільшення | 1.5х оптика, 2х, 4х, 8х цифрова |
| Зовнішній блок живлення | DC 5В/ 2А (павербанк) |
| Об'єднання єктив | 15 мм / F1.0 |
| Область фокусування | від 4 м |
| Палітри кольорів | Чорний гарячий, гарячий білий, червоний гарячий |
| Поле бачення | 17.5°×13.1° |
| Розширення матриці | 384×288 |
| Температурний режим | -30°C...+55° |
| Тип батареї | Вбудований Lі-іоп aĸĸyмyлятop |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | VOx, 12мĸм, |