






33 600 ₴
- Просте встановлення та якісний дисплей. Цифровий приціл ATN X-Sight 4K Pro 5-20X створений спеціально для встановлення на стандартні кріпильні кільця діаметром 30 мм, які повсякденно використовуються для звичайної денної оптики. Окремого слова заслуговує новий дисплей прицілу ATN X-Sight 4K Pro. Дисплей із роздільною здатністю 1280x720 дає змогу без особливої втрати якості робити збільшення навіть на максимальнихкратах. Контраст і яскравість цього дисплея дає змогу без проблем користуватися ним навіть без гумового наочника.
Нічне бачення в цьому прицілі також реалізовано на дуже гарному рівні. Заряджання 400-500 метрів дистанції в безхмарну ніч і трохи менше в суцільній темряві не стануть для Вас проблемою. Водночас деталізація нічних зображень тут здивує навіть найвимогливішого стрільця.
- Зручний інтерфейс керування. Приціл ATN X-Sight 4K Pro має лише два органі керування — колесо збільшення на корпусі приладу та панель керування. Меню приладу тепер працює ще швидше, і знайти потрібну Вам функцію тепер не становитиме жодних труднощів.
- Розумний далекомір. Все, що вам потрібно для вимірювання дистанції віддалення вашої мети — вказати зріст тварини або вибрати один зі стандартних типів, вказати верх і низ вимірюваного об'єкта й отримати виміряні значення на дисплеї.
- Баллістичний калькулятор. Точний постріл — зовсім не питання для прицілу ATN X-Sight 4K Pro 5-20X. Адже вбудований балістичний калькулятор у ньому дасть змогу автоматично розраховувати та коригувати точку удару прицілу залежно від дальності віддалення цілі та показників датчиків зовнішнього середовища.
- Записування FULL HD відео в момент пострілу. Приціл ATN X-Sight 4K Pro дає змогу робити автоматичний запис відео пострілу та звичайний запис у форматі FULL HD, а також вести прямі трансляції в інтернет. До речі, про інтернет. Спеціальний застосунок для iOS і Android дає змогу настроювати та працювати з прицілом ATN X-Sight 4K на видаленні за пристроями вбудованого модуля Wi-Fi.
- Опціональний лазерний далекомір ABL. У всіх власників ATN X-Sight 4K Pro завжди є можливість купити спеціальний лазерний далекомір, який закріплюється акурат на вихідному об'єктиві приладу. Водночас лазер далекоміра зводиться в одну точку з візом прицілу, і його показники виводяться прямо на дисплей прицілу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ATN |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3D акселерометр | Так |
| 3D гіроскоп | Так |
| Bluetooth | Так |
| IP рейтинг | Атмосферостійкий |
| WiFi | iOS & Android |
| microUSB | Так |
| Інфрачервона підсвітка | Да |
| Автономна робота | 18+ годин |
| Вага | 1010 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 90 мм |
| Відеовихід | Вбудована запис відео 1080p @ 30/60/120 fps |
| Габаритні розміри | 379x76x76 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Дисплей | 1280x720 HD Display |
| Е-барометр | Так |
| Е-компас | Так |
| Збільшення | 5-20x |
| Кріплення | 30 мм кільця (комплект) |
| Мікрофон | Так |
| Поле бачення | 5° |
| Підтримка microSD карти | від 4 до 64 Gb |
| Розширення матриці | 600 lp/mm (ATN 4K M265 Sensor, 3864 (H) x 2218 (V)) |
| Тип батареї | Li-On |
| Тип візира | Різний типи і колір |
| Ядро | ATN Obsidian IV Dual Core |