






588 000 ₴
Вирішивши купити тепловізійний приціл IWT DEMON X, ви додасте у свій арсенал ефективний і функціональний оптичний прилад, який вас потішить безліччю переваг:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IWT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Так |
| IP рейтинг | IP66 |
| WiFi | 802.11 b/g/n |
| Автономна робота | > 2 годин (при 0°С) |
| Вага | 440 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 60 мм |
| Відеовихід | Запис відео, фото без аудіо |
| Габаритні розміри | 215 x 63 x 65 |
| Дальність виявлення людини | 190 м |
| Дальність дії далекоміра | 10-7000 м |
| Дальність розпізнавання людини | 380 м |
| Дисплей | 800х600 OLED |
| Діоптрійне налаштування | ±3 диоптрии |
| Збільшення | x2, x4, x8, x16, х32 |
| Зовнішній блок живлення | 5 ± 0.3 В |
| Лазер | 960 нм |
| Об'єднання єктив | 50 мм f/1.25 |
| Палітри кольорів | 12 режимів |
| Поле бачення | 12,42 х 9,33° |
| Підтримка microSD карти | Ні, вбудована пам'ять 4 Гб |
| Розширення матриці | 640×480, 17 мкм |
| Тип батареї | 2x CR123A або 2х 16340 |
| Точність вимірювання | +-1 м |
| Ціна кліка | 1,7 мм на 100 м |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | Неохолоджуваних болометр |