



147 000 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | ІРХ7 (-25 – +50) |
| Автономна робота | 4 години |
| Вага | 380 грам |
| Віддалення віхідної зіниці | 16 мм |
| Габаритні розміри | 185x65x60 мм |
| Дальність виявлення людини | 1350 м |
| Дисплей | AMOLED 640x480 |
| Дистанційне управління | Пульт дистанційного керування |
| Діаметр вихідного отвору | 5 мм |
| Діоптрійне налаштування | ± 5 |
| Збільшення | 3,1 Х, цифрове - 2Х |
| Зовнішній блок живлення | 5V |
| Мінімальна дистанція фокусування | 5 м |
| Об'єднання єктив | F38/1.2 |
| Палітри кольорів | Чорно-біла |
| Поле бачення | 17.2x12.9 м на 100 м |
| Розширення матриці | 384x288 @ 17 µm |
| Тип батареї | 2xCR123A |
| Ударна стійкість | 6 кДж |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | Не охолоджувана матриця Ulis |